Par mums

 

Best Models radošā komanda piedāvā Jums padarīt savu ikdienu daudz košāku, krāsaināku un aizraujošāku. Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu kompleksu, kas saistīts ar Jūsu skaistuma izcelšanu un iemūžināšanu attēlos - sākot ar stila un tēla piemeklēšanu, apģērbu un aksesuāru izvēli, interjera atrašanu un beidzot ar oriģinālu, atmiņā paliekošu fotogrāfiju radīšanu.

Piedāvājam plaša spektra foto pakalpojumus - privātas fotosesijas personīgajiem albūmiem, modeļu portfolio izveidi, reklāmas foto, modes foto, reportāžas foto. Iemūžināsim Jums svarīgus dzīves notikumus - mīlestību, bērniņa gaidīšanu, jaundzimušā ienākšanu pasaulē, zīdaiņa panākumus, bērnu dzīvesprieku, ģimenes pasākumus, kristības, ballītes. Fotografējam vecmeitu un vecpuišu ballītes. Sadarbojamies ar korporatvajiem klientiem - veidojam fotogrāfijas reklāmas materiāliem un mājaslapām, izstrādājam kalendārus, radām dizaina un mākslas fotogrāfijas, fotografējam korporatīvos pasākumus. 

Stila un grima eksperti palīdzēs izveidot  tieši Jums atbilstošu imidžu, piemeklēs izvēlētajam tēlam piemērotu matu sakārtojumu, radīs apburošu dienas, vakara vai foto grimu, sniegs savu padomu apģērbu un aksesuāru izvēlē visu fotosesijas laiku.

Uzticiet mums rūpes par Jūsu tēlu!

Mūsu veidotās bildes iespējams aplūkot sadaļās - fotogrāfu portfolio un vizāžistu portfolio.

 
 
Page generated in 0.1471 seconds.