Vizāžista pakalpojumi

 

Dienas make-up.

Cena: 30.00 EUR

Dienas grims ir viegls grims, kurš izceļ dabīgo skaistumu, ir neuzkrītošs un maigs, tomēr liek sievietei   izskatīties apburošai visas dienas garumā.

Papildus izmaksas: ceļa izdevumi 5.00 EUR (Rīgas robežās), 10EUR (līdz 50km āpus Rīgas robežām).

 


Vakara make-up

Cena: 30.00-35.00 EUR 

Vakara grims ir izteiksmīgs, ilgnoturīgs un vienmēr piemērots Jūsu izvēlētajam tēlam. Tas izcels Jūsu personību, padarīs tēlu neatvairāmu.

Pieliekamās skropstas un pušķīši 5.00-7.00 EUR


Foto make-up.

Cena: no 35.00 EUR

Foto grims ir sedzošs un ilgnoturīgs. Šis grims ir iespējams no ļoti maiga līdz pat ekstravagantam ar pilnām ķermeņa apgleznošanas iespējām. Šis ir grims, kurā var radoši izpausties gan pats klients ar savām idejām, gan meistars ar radošumu. Mēs uzklāsim vispiemērotāko grimu Jūsu fotosesijas vajadzībām un ādas tipam.

Papildus skropstas vai pušķīši 5.00 - 7.00 EUR

Arī vīriešiem fotosesijā ir ļoti būtisks grims, jo viņu sejas āda parasti ir īpaši spīdīga un studijas prožektoros tas ir ļoti pamanāms.
Cena: no 10.00 EUR.
Fotosesijas asistēšana un grima pielabošana fotosesijas laikā 20.00 EUR/h.

Cena pārim: 40.00 EUR.


Video, TV make-up.

Cena: no 35.00 EUR. Ar aksesuāriem 40.00-45.00 EUR (akmentiņi, gliteri, spalvas, skropstas u.c.).

TV un Video grims ir ļoti līdzīgs foto grimam, tikai ar specifiku, ka bilde ir kustīga. Kā arī ir jāņem vērā video norises vietas gaismas specifiku, ko var noteikt tikai zinošs speciālists. Mēs noteiksim apstākļiem vispiemērotāko grimu un piemērosim to Jūsu prasītajam tēlam. 

Filmēšanas asistēšana un grima pielabošana filmēšanas laikā 20 EUR/h.


Līgavu make-up.

Cena: 40.00 EUR 

Līgavu grims ir svarīgākais Jūsu dzīvē! Tam ir jābūt pilnīgi atbilstošam Jūsu ādas tipam, ļoti vieglam, maigam, bet tajā pašā laikā mirdzošam, iespaidīgam un tik pat īpašam, kā visa šī diena. Līgavu grimu vienmēr ir vēlams vismaz vienu reizi iepriekš izmēģināt, lai būtu pilnīga pārliecība, ka savā svarīgākajā dienā mūžā Jūs būsiet pati neatvairāmākā un satriecošākā. Grims dod pilnīgu pārliecību par sevi un mēs Jums to sniegsim visaugstākjā kvalitātē!

Izvēloties līgavas grimu, papildus grims viesiem, radiem un draugiem uz šo īpašo dienu būs ar 5% atlaidi. 

 


Īpašie, tematiskie un netradicionālie make-up.

Cena: no 40.00 EUR (21.08 LVL)

Šī ir fantāzijas brīvība Jūsu iedomātajam tēlam. Varam uzgleznot uz Jūsu sejas vai kādas no ķermeņa daļām visdažādākās lietas un veidojumus (Sākot no ziediņiem, beidzot ar zirnekļiem un džinsu kabatām uz vaigiem. Tā ir iespēja iejusties visdažādākajos tēlos, kā arī izveidot vistrakāko tematisko ballīti. 


Bērnu make-up.

Cena: no 15.00 EUR Izvēloties jebkuru no make-up veidiem mammai, meitas grimam būs 10% atlaide.

1) Bērnu grims, tā ir iespēja Jūsu bērnam un viņa draugiem iejusties dažādos multeņu varoņu tēlos, kā arī vienkārši sajusties īpašam, jo košās krāsas uz bērnu sejiņām izskatās tik skaisti. Mūsu speciālisti to izdarīs ar īpašu rūpību, kā arī piemēros katram bērniņam visatbilstošāko tēlu ieklausoties bērna vēlmēs.

Cena vienam bērnam: 15EUR. Cena bērnu grupai: 10.00EUR par bērnu.
Ja ir vairāk bērnu, par cenu vienosimies atsevišķi. Visas cenas bērnu grimam ir relatīvas un runājamas atkarībā no vecāku prasībām un vēlmēm.

2) Arī mazi bērni vēlas izskatīties īpaši kādā savā bērnu fotosesijā vai dzimšanas dienā, īpaši mazās modes dāmas, tomēr košās bērnu sejiņas viņai var šķist bērnišķīgas vai nepiemērotas. Ir iespēja skaistās dāmas uzkrāsot tik pat glīti kā mammas, tomēr ievērojot to, ka tas ir mazs bērns, mēs uzklāsim attiecīgajam vecumam piemērotu un ne pārāk uzkrītošu make-up, tomēr mazās princeses jutīsies patiešām īpašas, jo būs krāsojušās tieši tāpat kā viņas māmiņa vai kāda kino dīva! Fotosesijās tas var izskatīties pat īpaši jauki.


Body art, ķermeņa apgleznošana.

Cena: 15.00 EUR  (neliels uzgleznots elements), līdz 100.00 EUR (visa ķermeņa apgleznošana).

Body art, tā ir vesela mākslas pasaule. Uz ķermeņa var uzgleznot jebkādas visneiedomājamākās lietas, priekšmetus un pat visu apģērbu. Tā ir iespēja pamēģināt ietērpt sevi krāsās, lietās vai pat dabas ainavās.
Mēs piedāvājam uzgleznot nelielas detaļas, kā arī apgleznot visu ķermeni. Tā ir Jūsu vēlmju brīvība un iespēja savu tēlu izvērst pilnīgi savādāku un oriģinālu.


Make-up sev apmācības:

Cena: 55.00 EUR

Šī ir lieliska iespēja uzzināt kādi toņi piestāv tieši Jūsu sejas formai, ādas tonim, acu krāsai, matu krāsai un kopējam tēlam. Tā ir iespēja iemācīties ik dienu izskatīties lieliski pašas spēkiem. Izprast kā uzklāt sev piemērotu grimu ejot uz darbu, uz kādu saviesīgu vakaru vai krāšņu ballīti. Konsultācijas laikā mēģināsim izprast Jūsu kosmētikas lietošanas paradumus, to plusus un mīnusus. Padarīsim ikdienu vienkāršāku apzinoties kam tieši būtu jābūt Jūsu kosmētikas maciņā un kopšanas līdzekļu plauktiņā, jo tikai uz koptas sejas ādas dekoratīvā kosmētika izskatīsies vislabāk!

 


Uzacu korekcija un ķīmiskā vai hennas krāsošana:

Cena korekcijai un krāsošanai: no 15.00 EUR  - 25.00 EUR. 

Uzacis sejai ir kā bildei rāmītis. Uzacu formai un krāsai ir vislielākā nozīme cilvēka sejā. Tāpēc uzacīm vienmēr ir jābūt sakoptām un redzamām. Ne pārāk biezām un ne pārāk šaurām. Uzacu korekcija ir veicama pēc dažiem vienkāršiem pamatprincipiem, tos ievērojot, mēs izveidosim tieši Jums un Jūsu sejas aprisēm vispiemērotāko uzacu formu.


Frizūras.

Cena: no 25.00 EUR  - 35.00 EUR.

Frizūra arī ir ļoti būtiska, lai papildinātu koptēlu un padarītu to pilnīgu un perfektu! Frizūru mode mūsdienās vairs nav izmērāma, jo tagad modē ir tieši tas, kas Jums vislabāk piestāv. Mūsu meistari izveidos Jums vispiemērotāko frizūru Jūsu izveidotajam tēlam un make-up. 


Papildus izmaksas:

Ja meistaram ir jābrauc uz Jūsu izvēlētu vietu, vienmēr būs jāsedz ceļa izdevumi, ja vien nav iepriekš sarunāts savādāk. Ceļa izdevumi Rīgas robežās ir no 5.00-7.00 EUR, ārpus Rīgas cena pēc vienošanās, jārēķina apmēram 15.00-20.00EUR/100km


Atlaižu iespējas:

Atved draudzeni uz fotosesiju vai uz make-up/frizūras pakalpojumu un saņem 5% atlaidi.

Mūsu veidotās bildes iespējams aplūkot sadaļās - fotogrāfu portfolio un vizāžistu portfolio.

 
 
Page generated in 0.071 seconds.