Meklējam modeļus bērnus

 

Fotosesijai tiek meklēti par sevi pārliecināti, enerģiski un bezbailīgi zēni ar apģērbu izmēriem 134 un 140.

Meklējam zēnus ar gariem, blondiem, varētu būt arī čirkainiem vai rudiem matiem, vai zēnus ar tumšu ādas krāsu un/vai aziātisku izcelsmi.

Meklējam arī jaukas, smaidīgas un dzīvespriecīgas tumšādainas un/vai aziātiskas izcelsmes meitenes ar apģērbu izmēriem 110-116, 122-128, 134-140.

Kā arī, ļoti meklējam meitenīti, kuru ir apciemojusi zobu feja un ir aiznesusi priekšējos zobiņus ar apģērbu izmēru 128, 134.

Pieteikumus sūtiet uz models@bestmodels.lv, kā arī aizpildiet anketu šeit -http://www.bestmodels.lv/lv/kastings/13-aizpildi-anketu

Iegūsti spilgtu tēlu pie labākajiem stilistiem un tas tiks iemūžināts profesionālā fotosesijā pie fotogrāfa, kas zin kā notvert perfekto kadru. Radītie foto mākslasdarbi var tikt publicēti žurnālos, kā arī citos mēdijos, kas Tev liks iemirdzēties slavas alejā. Un lai nekad Tu neaizmirstu šo spilgto un emocijām bagāto piedzīvojumu, savā īpašumā iegūsi kvalitatīvas, apstrādātas un stilīgas bildes, ko likt rāmī pie sienas.

Uzņemt neaizmirstamus foto ir grūts un laikietilpīgs darbs, tāpēc rēķinies ar to, ka fotosesija var notikt vienu vai divas dienas (aptuveni 4-6 h dienā).

Plānotie fotosesijas datumi: 22.-24. oktobris.

 
 
 
Page generated in 0.6357 seconds.