Par mums

 

Best Models ir modeļu un kastinga aģentūra, kura ir dibināta 2011. gada februārī. Esam jauns uzņēmums, kurš strauji attīstās Latvijas tirgū un ir ieguvis daudzus stabilus sadarbības partnerus. 

Piedāvājam modeļus, aktierus, dažādus tipāžus un talantus, profesionāļus reklāmām, skatēm, fotosesijām, filmu projektiem, prezentācijām un citiem projektiem. Esam vienīgā aģentūra Latvijā, kura piedāvā profesionālas korpulentās modeles un modeļus bērnus. Mūsu datubāzē jau ir vairāki tūkstoši cilvēku un tā tiek papildināta katru dienu. 
 
Best Models ir arī sava fotostudija. Piedāvājam fotogrāfa, stilista, vizāžista, grima mākslinieka un friziera pakalpojumus. Mēs nodrošinām pilnu pakalpojumu kompleksu, kas saistīts ar skaistuma izcelšanu un iemūžināšanu attēlos - sākot ar stila un tēla piemeklēšanu, apģērbu un aksesuāru izvēli, interjera atrašanu un beidzot ar oriģinālu, atmiņā paliekošu fotogrāfiju radīšanu. Sadarbojamies ar korporatīvajiem klientiem - veidojam reklāmu un mārketinga fotogrāfijas uzņēmumu mājaslapām, kalendāriem, fotografējam korporatīvos pasākumus. 
 
Viena no mūsu lielākajām priekšrocībām ir operativitāte - mēs spējam ļoti īsā laikā atrast jebkādus Jums interesējošos tipāžus, savākt lielu daudzumu cilvēku masu skatiem, ātri organizējam kastingus un atlases jebkādiem projektiem, organizējam fotosesijas un radām kreatīvas fotogrāfijas.
 
Ar cieņu,
Jūsu modeļu un kastinga aģentūra Best Models.
 
 
Page generated in 0.1377 seconds.